1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1

1+1 ve 2+1 Rezidanslar

2

OTEL

3

Ofisler

4

Ofisler ve Medikal Ofisler

5

2+1 ve 3+1 Konutlar

6

2+1 ve 3+1 Konutlar

7

2+1 ve 3+1 Konutlar

8

3+1 Konutlar

9

2+1 ve 3+1 Konutlar

10

Alışveriş ve Yaşam Merkezi

NİLÜFER’İN MERKEZİNDE AYRICALIKLARLA DOLU BİR YAŞAM BAŞLIYOR

Her gün daha da büyüyen ve hızlanan Bursa’da şehir yoğunluğunda harcanan zamanın kıymetini biliyor, yaşam alanlarımızı ana ulaşım arterlerine yakın inşa ediyoruz. Tıpkı Babylon Bursa gibi…

Babylon Bursa, kentin en merkezi konumu Nilüfer’de yükseliyor. Şehrin göbeğinde, şehir yoruculuğunun uzağında olmayı hedefleyenlere, yatırımın değerini bilenlere ve yatırımı yaşam olanlara hitap eden konseptte estetikle kalite, hayat dinamizmiyle buluşuyor.

İçinde yer alan AVM’si, yanı başındaki metrosu, eşsiz doğa ve şehir manzarasıyla Babylon Bursa, beklentilerin üzerinde bir yaşam sunuyor.

LÜKSÜN BAŞLANGIÇ NOKTASI; BABYLON BURSA

45.000 metre kare üzerine konumlandırılan bu eşsiz projede aradığınız her şey hem evinizin, hem elinizin altında.

8 bloktan oluşacak Babylon First ve 4 bloktan oluşacak Babylon Hill şehrin en gözde lokasyonunun tam kalbinde konumlandırıldı.

Studio 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçeli süit dairelerde her ayrıntının düşünüldüğü bu özel proje, şehre yüksekten bakan duruşuyla da göz kamaştırıyor. Bursa’nın en gözde lokasyonu Nilüfer’de yaşamın içinde beklentilerin üzerinde bir hayat vaad ediyoruz.

Yüzme havuzundan fitness center’a, çocuk oyun alanlarından açık hava alışveriş ve yaşam merkezine, ofis katlarından özel hizmet, yerinizden ayrılmadan hayatınızı yaşayın, kendinize ve işinize bolca zaman ayırın diye düşünüldü. Atış Yapı farkı ile yaratılan ve seçkinliğin adresi olacak olan BABYLON BURSA, 5 yıldızlı hizmet anlayışını kalıcı kılıyor.

Proje içinde yer alan lüks oteliyle de prestijli bir hizmet alanı sunuyor. Size, donanımlı ekibi ve konuk öncelikli anlayışıyla rezidansınızda otel konforu ve lüksünü bir arada yaşamak kalıyor.

ALIŞVERİŞ – EĞLENCE – SOSYAL YAŞAM ve GASTRONOMİ MERKEZİ

Hayatın tadı açık havada…

Hava koridorları ve güneş ışığı ile aydınlanan ferah atmosferinde gezdiğiniz mağazalar, gurme lezzetleri tattığınız restoranlar ve arkadaşlarınızı ağırladığınız kafeler düşünün. Hepsi evinizin hemen altında…

Dünyaca ünlü markalar ile sıra dışı bir alışveriş deneyimi sunan BABYLON BURSA Yaşam Merkezi, yeme-içme mekanları ile de farklı alternatifleri ulaşılabilir kılıyor.

Dünya mutfaklarının birbirinden özel lezzetlerini sunan, %60’ı açık alana sahip 100’den fazla restoran ve kafesi ile hem uzun iş yemeklerinizde hem de kısa öğle molalarınızda size tadına doyamayacağınız anlar yaşatıyor.

Kentte fark yaratacak olan açık hava alışveriş, eğlence, sosyal yaşam ve gastronomi merkezi BABYLON BURSA, kuru temizlemeden terziye, marketten sinemaya kadar birçok hizmetiyle de yaşamı kolaylaştırıyor.

BABYLON BURSA OFİS-MEDİKAL OFİS ve OTEL

Her şey bir arada, aynı gökyüzünün altında..

Bursa’nın kalbi Nilüfer’de, İzmir Yolu’nun kıyısında, üniversite, hastane ve okulların ortak noktasında avantajlı bir konumdaki BABYLON BURSA, medikal ofislerinden özel tasarımlı farklı boyutlarda ofislerine kadar değişik iş alanlarına uygun kullanım olanağı sunuyor.

Otel, sunduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla iş, toplantı ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerinin tüm beklentilerini karşılamayı planlıyor.

Rezidans katlarının, otel ulaşım ve fonksiyonlarından tamamen ayrışması planlanırken, rezidans ünitelerinin otelin tüm olanaklarından yararlanması sağlanıyor. Lounge alanları, spor salonu, kapalı yüzme havuzu gibi yapılar ile sakinlerinin tüm kullanım alanlarını değerlendirmesi ve birbirleri ile sosyalleşmesi kolaylaşıyor.

İş dünyasıyla sosyal yaşam arasındaki çizgi siliniyor.